050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy


ירידה במשקל 


כיצד מתגברים על הקשיים בניסיונות הרזיה? כיצד להוריד משקל ולא להעלות אותו בחזרה? מה היא השיטה הטובה ביותר לירידה במשקל? הבה ננסה לעשות מעט סדר בתחום הירידה במשקל, הרווי בשאלות ובקונספציות שגויות.


מעבר למניעים האסתטיים הברורים, לירידה במשקל יש השפעות חיוביות מאוד על איכות החיים, אורח החיים והבריאות הכללית שלך. אנשים אשר הרזו מדווחים על עלייה בביטחון העצמי ותחושות של אנרגיות מחודשות הנמשכות לאורך כל היום. אולם לפני שניגשים לנושא, כדאי להביא בחשבון כי אמנם תהליך הירידה במשקל ידוע כלא קל למרבית האנשים, אך הקושי הגדול ביותר מגיע כאשר אנו עוקבים אחר תכנית, משקיעים מאמץ ולא רואים תוצאות.

הדרך היעילה והבריאה ביותר לרדת במשקל היא שילוב של תפריט בריא, פעילות ספורטיבית וטיפולים משלימים אשר ירגילו את הגוף שלך לתפקוד נכון יותר – ונכון הדבר, פעילות גופנית ודיאטה נכונה הם מרכיבים קריטיים לקראת ירידה במשקל, אולם לעיתים התפקוד הטבעי של הגוף שלך עוצר בעדך מלהשיל את הקילוגרמים העודפים ולהיראות כפי שתמיד רצית. וזה הזמן להתעכב מעט על התפקוד הגופני הלוקח חלק בתהליך הירידה (או העלייה) במשקל.

שיפור תפקוד המעיים

המעיים הם חלק קריטי במערכת העיכול ותפקידם העיקרי הוא הוצאת הפסולת והאוכל העודף מן הגוף. תפקוד מעיים תקין מסייע בירידה במשקל ובשמירה על משקל בריא והוא מלווה ביציאות סדירות ובריאות. מעיים לא נקיים כושלים בתפקוד שלהם ובכך גורמים למאגרים של פסולת להישאר בגוף שלך, דבר זה מקשה על חייך בכמה דרכים. ראשית, בתוך המעיים מתרחש עדיין תהליך של עיכול וספיגה של חומרים החשובים לגוף אך חסימות במעיים גורמות לגוף לעכל מחדש חומרים אשר אינם בריאים לו. בנוסף לכך, מעיים חסומות גורמות לכאבי בטן, קושי בהשתתפות בפעילות גופנית ולספיגה חוזרת של רעלנים.

בעזרת סדרת טיפולים של ניקוי מעיים ביכולתך לשפר פלאים את תפקוד המעיים שלך, כאשר ספיגה בריאה במעיים מובילה בדרך כלל להפחתה בתחושת הרעב הכללית ולירידה במשקל.

ניקוי רעלים בהידרוקולוניקס

הרעיון הבסיסי בדיאטה הוא ששליטה בכמויות הפחמימות, החלבונים והחומרים האחרים שאנו מכניסים לגופנו תוביל לתפקוד נכון יותר של הגוף. רעיון זה הוא נכון אך הוא בעייתי מאוד ליישום מכיוון ובגופך עדיין קיימים רעלנים המאטים את מערכת העיכול שלך. לכן, מומלץ לרובנו לזרז את תהליך ניקוי הרעלים בעזרת דיאטת ניקוי רעלים מאוזנת וטיפולי שטיפת מעיים בהידרוקולוניקס. ניקוי הרעלים הוכח כמועיל ומזרז ירידה במשקל כפי שהוא עוזר בשמירה על התוצאות בצורה בריאה המיטיבה עם הגוף שלך ויתרה מזאת, אנשים אשר עוברים טיפולי הידרוקולוניקס מדווחים על תחושת רעב מופחתת ועל הקלה בקושי הרב של שמירה על דיאטה לאורך זמן.

תוספי תזונה ופרוביוטיקה

תוספי מזון, וויטמינים ופרוביוטיקה הם דרך מצוינת להקל על עצמך בדרך למשקל המטרה שלך ולשמירה נכונה עליו. חלק מתוספי המזון אחראיים על הפחתת תחושת הרעב ושיפור ביצועי מערכת העיכול ככלל בעוד אחרים אחראיים על ניקוי המעיים מרעלנים והכנסת חיידקים טובים לגוף. חשוב מאוד לרכוש את תוספי המזון שלך רק ממקור מוסמך ומקצועי אשר יוכל לקחת אחריות על התוספים עצמם ועל הדרך שבה אוחסנו וטופלו עד שהגיעו אלייך. בנוסף לכך, גורם מקצועי יוכל להסביר לך בדיוק מה הן ההשפעות המצופות מכל תוסף, איזה תוסף מתאים ביותר לך ולאורח החיים שלך ואילו תוספים ניתן לקחת בו זמנית – לעומת אלו שלא. לקיחת כמות מופרזת של תוספי תזונה אינה מומלצת ובמקרים רבים תוביל לתוצאה ההפוכה מזו שרצית.

ומה לגבי טעויות נפוצות בניסיונות לירידה במשקל?

ובכן, יש שתי טעויות נפוצות במיוחד שכדאי להתעכב עליהן – ואלו הן:

אכילה פחותה וצום מובילים לירידה במשקל

דבר זה הוא כמובן לא נכון. הרעבת הגוף מובילה לשחרור של רעלנים ומכניסה את הגוף למצב טראומטי בו הוא דווקא מנסה לשמור על המשקל ואף להעלות אותו בכל הזדמנות. כיום, ההבנה הרווחת היא שיש לאכול בכמויות סבירות ולהקשיב לגוף שלך. הבעיה אצל רוב האנשים אינה להכיר את הזמנים בהם הגוף שבע - אלא להפסיק לאכול בזמן. בתמצית, שליטה על הדחף לאכול לאחר שהגוף קיבל את כל שהזדקק לו תוביל לירידה במשקל.

כדי לרדת במשקל חייבים להכניס פעילות גופנית לשגרת החיים

פעילות גופנית אכן יכולה לסייע לך רבות בירידה במשקל ובכלל לשפר את איכות החיים ותחושת הערך העצמי - אך היא איננה הכרח לירידה במשקל. דיאטה המתאימה לגוף שלך, ניקוי רעלנים ותפקוד תקין של מערכת העיכול מובילים לירידה במשקל גם ללא עידוד של פעילות גופנית - והדבר חשוב במיוחד לאנשים שאינם יכולים להתאמן מסיבות גופניות.

Clinic Colon Hydrotherapy

מרינה, תזונאית קלינית ומטפלת מוסמכת בקולון הידרותרפיה מובילה את הקליניקה כבר משנת 2007 ועוזרת ללקוחות רבים לשפר את תפקוד המעיים שלהם, לנקות את הגוף מרעלנים ולרדת במשקל. כדי לספק לך את התכנית המקיפה ביותר, בנוסף לטיפולי הידרוקולוניקס אני גם מתאימה עבורך תפריט תזונתי ומזמינה אותך ליצור איתי קשר ממש כעת, לשאול את כל השאלות ולקבל עזרה מקצועית ואמתית בכל הנוגע לירידה במשקל. 

טואול - בניית אתרים