050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

מאמרים - קליניקה לטיפול קולון הידרותראפי


ניקוי כבד מרעלים

מהי החשיבות של ניקוי כבד? מדוע אין להקל במשימה זו ראש, וכיצד מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר? בכלל, מהם התסמינים לכבד מלוכלך, וכיצד נדע אם הם קיימים אצלנו בטרם נצרוך את הטיפול?
הכבד הוא איבר שעוצמתו הפיזית כל כך גדולה עד כי יש לו השפעה אפילו על נפש האדם. הוא אחראי לסילוק פסולת, רעלים ושאר ירקות. זהו תפקיד מאתגר לאור התזונה המערבית הלוקה בחסר, וכן עקב זיהום האוויר והמתח בו אנו שרויים (מכאן ההשפעה ההדדית של נפש האדם על הכבד ולהיפך: בעיות נפשיות ומתח גורמות וגורמים לייצור רעלים בכבד!).

ניקוי כבד מרעלים נדרש בשל כך שכל מסנן טוב זקוק לניקיון תקופתי

כאשר הכבד עמוס ברעלים כתוצאה מאורח החיים המערבי, אנו מתחילים לפגוע ביכולות העבודה שלו. הוא לא יצליח לנטרל רעלים שגופנו חשוף אליהם, ואז הם שוקעים ברקמות ופוגעים גם בו עצמו. רעלים אחרים עלולים להסתנן למחזור הדם ולהביא עם מחלות קשות. לכן, ניקוי כבד מרעלים נדרש כל אימת שחשים רע באזור הקיבה והמעיים, מה שמעיד ברוב הסיכויים שזו בעיה של כבד לא נקי.

אם אתם סובלים מבעיות כמו אקנה, עצירות, כאבי ראש, ציפורניים נשברות ונסדקות לעתים קרובות, קנדידה, אקזמות, PMS, גירודים ועקצוצים ללא סיבה, זיעה ניגרת וריח חריף של זיעה ברוב שעות היממה, כמו גם חרדות, התפרצויות זעם ותחושה היפראקטיבית – ייתכן מאד כי אתם נגועים, ויידרש ניקוי כבד מרעלים. 

למי ניקוי כבד יכול להועיל?

טיפול זה יכול להעניק שקט נפשי לרוב רובה של אוכלוסיית כדור הארץ. כך, למשל אחד מכל 4 אמריקאים סובל ממצב קליני של "כבד שומני". משקעים הופכים את הכבד שלכם לרפוי, והוא מאט את חילוף החומרים ומשתבש. מכבד שומני ניתן להחלים תוך שנה לערך באמצעות טיפולים של קולון הידרותרפיה והליך תזונתי מיוחד הנקרא דיאטת מיצים.

אם אתם מתבססים על כמות גדולה של מזון שומני וכמות קטנה של סיבים תזונתיים מירקות, פירות ודגנים, הכולסטרול (השלילי) ונוזל המרה יצטברו בכיס המרה ובכבד שלכם בדמות אבנים קשות. ניקוי כבד מרעלים מאפשר שחרור מאבנים אלה בשני המקומות, ולכן זה גם ניקוי כיס המרה.

ובאשר לדיאטת מיצים, ספקו לכבד שלכם משקאות שיסייעו בניקוי, יקלו עליו את מלאכת הסינון, ויגרמו לו לעבוד חלק יותר. חשוב לשתות משקאות אלו על בטן ריקה על הבוקר, ואחר כך גם להמתין חצי שעה לפני שאוכלים את ארוחת הבוקר, אחרי ששתיתם משקאות אלו. 3-7 ימי שתייה של המשקאות יישמו ניקוי כבד ברובד עמוק.

הקפידו על ניקוי כבד מרעלים בתדירות שאינה פחותה מ- 48 שעות

אל תעשו את הניקוי בפרקי זמן של פחות מ- 48 שעות. מדוע? משום שב- 24 השעות הראשונות הכבד ממתין להתנקות, כלומר הוא מתכונן לכך שבימים הבאים יהיו לו אמצעים לנקות את עצמו ואת מערכת הדם מהרעלים. אם חלפו 24 שעות ולא חידשתם את הניקיון, זה אזעקת שווא עבור הכבד, והוא שוב יזוהם ויוחלש. לכן, חשוב להיות החלטיים, מוכנים פיזית ונפשית לבצע את התהליך ברצף, ללא ניקוי קצר של פחות מ- 48 שעות.

כדאי מאד גם לצרוך חוקן ולהיעזר במטפל מיומן שימליץ אלו חומרים לשים בו: קפה, לימון, עשב חיטה ועוד. המטפל, כמו זה של קולון הידרותרפיה, צריך לסייע לך להגיע לתוצאות מרביות של ניקוי הכבד וכיס המרה בדרך לרפואה שלמה.

לכל הפרטים והמידע על ניקוי כבד מרעלים פנו לקולון הידרותרפיה בקישור הבא!

 

ניקוי כבד מרעלים
טואול - בניית אתרים