050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

מאמרים - קליניקה לטיפול קולון הידרותראפי


ניקוי מעיים

מהו טיפול ניקוי מעיים? מדוע הוא נעשה פופולרי לצריכה בשנים האחרונות? היכן עמד הטיפול בישראל ביחס למערב בעבר והיום?
על אף כי טיפול רפואי כמו ניקוי המעיים הוא טיפול נפוץ ברחבי העולם המערבי, בישראל הציבור החל להיחשף אליו רק בשנים האחרונות בצורה רצינית. לטיפול זה יתרונות רבים כמו זירוז ניקוי מערכת העיכול. במקרים של עצירות, ניקוי מעיים של 4-8 טיפולים יקצר את תהליך ההחלמה ממנה. ניקוי המעיים מעניק לכם 100% ניקיון גם ביישום התהליך עצמו, והאדם שעבר תהליך זה חש תחושה של התחדשות. התהליך מבוסס על שעון לחץ האחראי על זרימת המים למעיים הסובלים מסטגנציה.

ניקוי מעיים עם מים – כל היתרונות

זרימת מים למעיים מנטרלת את החומצות שגרמו לזיהומן, וכנראה נגרמו עקב הצטברות גזים. אכן, בכמויות הניקוי משתחררות כמויות אדירות של גזים ושאר פריטי ריקבון. הדבר מתבטא גם בריקבון בצואה שאלמלא הייתה יוצאת בטיפול הניקוי היא הייתה יכולה לגרום להרעלה עצמית ולחדירה של זיהומים למחזור הדם, מה שיכול היה לגרום נזקים וקמטים גם לעור. ניקוי מעיים נעשה במתינות ובנינוחות, תוך החלפת ציוד הניקוי בין מטופל למטופל: כל פריט טיפולי מקבל יחס של פריט חד פעמי לכל דבר ועניין, על מנת לשמור על היגיינה מוחלטת. יצוין כי בהליך ניקוי המעיים גם הכבד חש פחות מעמסה שנגרמת לו שעה שהמעיים מזוהמות.

ניקוי מעיים יוצר תלות בטיפול: האמנם?

בעוד שלא מעטים סוברים כי ניקוי מעיים מרגיל אותם ויוצר תלות באותו ניקוי, ולכן הטיפול לא רצוי, נהפוך הוא: זו תלות במשהו חיובי, בניקיון של המעיים, ולא במשהו לא חיובי – כמו למשל עישון או זיהום כזה או אחר. הטיפול אינו כואב, ולכן כך או כך אתם יוצאים נשכרים.

אם צורכים את הטיפול הזה באינטנסיביות ייתכן משבר ריפוי, במסגרתו תחושו עייפות, בחילות ואפילו התקררות גם כאשר מזג האוויר חם. אל דאגה, זה תוצר לוואי של הפרשת רעלים ושאריות זיהומיות שאינן שייכות למחזור הדם הטבעי. ההרגשות התשושות שאתם חשים מבטאות את התנועתיות של המזהמים הללו אל הלימפטית לאחר שהתנקזו למחזור הדם, בדרכם למעי הגס ומשם מחוץ לגוף. רק אז, תחושו 100% החלמה ללא תשישות ומיחושים מוזרים.

מוטיב התלות בטיפול ניקוי המעיים: כל האמת

האמת היא שאין כלל מוטיב תלות: בסך הכל מוציאים טפילים ופותחים חסמים מכניים ואנרגטיים שהופרו על ידי המזהמים שהצטברו במעיים.

ניקוי המעיים מרעלים הוא צעד מכונן לקראת שיפור תזונתי שגם יעניק שיפור להרגלי הבריאות שלכם וגם ישדרג את המראה החיצוני שלכם משמנוני לרזה. אדם שלא עושה כלל ניקוי מעיים למעשה צובר בגופו 3 וחצי עד 5 ק"ג עודפים של חומצות ואשפה.

מהות הרעיון בהליך ניקוי מעיים

אורח החיים שנצרך במערב מפגיש את המעיים עם רעלים, מה שאומר שצריך את הטיפול הזה כדי שלא תיפגע רירית המעי הגס, שלא יידבקו אליה חלקיקים, ושלא תיגרם עלייה במשקל עקב נוכחות אבני צואה ודומיה.

רעלים אלו גורמים נזקים רבים כמו אלרגיה, הפרעות בזיכרון, כאבי מפרקים, כאבי גב, נזלת קבועה, ריח רע בפה, פריחה, הזעה ותחושה כללית של עייפות. הנזקים הללו הם גם התסמינים לכך שהמעי מלוכלך.

הכירו את חברת קולון הידרותרפיה המיישמת ניקוי מעיין שאחראי לשטיפת המעיים מכל פסולת באמצעות מים מזוקקים המוחדרים למעי בלחץ מתון. אלו מים 100% נקיים שעוברים חיטוי אולטרה סגול באופן קבוע.

ניקוי מעיים
טואול - בניית אתרים