050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

ניקוי רעלים

האם ניקוי רעלים יכול למנוע חזרה של מיגרנות? כיצד מתבצע ניקוי רעלים בהידרוקולוניקס?  באיזו צורה ניקוי הרעלים מן הגוף משפיע על ירידה במשקל?  ובעצם, מתי כדאי לבצע ניקוי רעלים?

הגוף שלך צורך תחזוקה קבועה וכמו שיש לדאוג לניקיון החיצוני שלו, ניקיון של מערכת העיכול הוא קריטי במידה רבה לתפקוד תקין ולבריאות הכללית שלך. בעזרת ציוד מתוחכם ניתן לנקות את המעיים מרעלנים ופסולת אשר שרדה את הניקוי העצמי של הגוף. ניקוי רעלים הוא תהליך פשוט אשר מוביל להקלה מידית במגוון מכאובים גופניים ולשיפור בתחושה הכללית. מומלץ מאוד לעבור ניקוי רעלים על בסיס קבוע אחת לכמה חודשים כדי לשמור על רמות היגיינה וחילוף חומרים מיטביות תוך עידוד מערכת העיכול לעבוד בצורה נכונה יותר.

פעולת המעיים

מבלי להיכנס לפרטים מיותרים, המעיים הם החלק במערכת העיכול האחראי על הוצאת הפסולת מן הגוף, תהליך זה הינו קריטי לירידה במשקל כמו שהוא משפיע על אורח החיים והתחושה הכללית. מרבית האנשים לא יודעים אך ספיגה של מינרלים וויטמינים חשובים מתבצעת במעיים וככל שהמעיים נקיים פחות - כך הספיגה פוחתת. ניקוי רעלים מוודא כי אין חסימות במערכת העיכול שלך ובכך מאפשר למערכת לעבוד בצורה אולטימטיבית למשך תקופה ארוכה. תהליך המבוצע בצורה מקצועית, מבוקרת והיגיינית אינו מוביל לזיהומים או דלקות וכל תופעות הלוואי שלו הן חיוביות.


מדוע חשוב לשמור על מעיים נקיים?

המעיים הן חלק קריטי ממערכת העיכול וכאשר ישנה הצטברות של פסולת ורעלנים, פעולת המעיים נפגעת ונוצר עומס על הכבד ועל הכליות. כתוצאה מדיאטה לא בריאה, נתונים מולדים ומזונות מתועשים, משתבשות רמות החומציות בקיבה ורעלים שהיו אמורים לצאת מן הגוף נספגים בחזרה. רעלים אלו מובילים לפגיעה במגוון של מערכות גופניות ולתחושות לא נעימות החל בעייפות וחוסר אנרגיות, דרך כאבי ראש ובעיות ריכוז ועד לבעיות עור ודלקות.

ניקוי רעלים מסדיר את פעולת מערכת העיכול ובכך פותר בעיות של עצירות, נפיחות, קנדידה וכדומה.

ניקוי רעלים וירידה במשקל

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על משקל הגוף והיכולת לרזות הוא קצב המטבוליזם הטבעי של הגוף שלך. בעוד ספורט ודיאטה מכוונים את הגוף בכיוון הנכון, ניקוי רעלים בעזרת הידרוקולוניקס מוודא כי מערכת העיכול שלך תעבוד בצורה אשר תתמוך בירידה או בשמירה על המשקל. מכיוון והידרוקולוניקס מנקה את המעיים, התהליך מאפשר למערכת העיכול לספוג יותר מינרלים חיוניים, להיפטר מפסולת ולקבל יותר אנרגיה ותחושת שובע מפחות אוכל. מעבר להפחתה בתיאבון וספיגה מלאה של וויטמינים ומינרליים, התהליך מוודא שהגוף ייפטר מכל הפסולת והמעי יוכל לעבוד בצורה היעילה ביותר. הידרוקולוניקס הוכח כמשפר את קצב חילוף החומרים.

ניקוי המעי לחולי כיב קיבה או דלקות קיבה

כאבים הנובעים ממערכת העיכול הם מאוד לא נעימים ובדרך כלל מלווים בשלשולים, עצירויות וקשיים באכילה ועיכול. דלקות בקיבה ובמעיים יכולות להחמיר בצורה דרסטית אם המעי מוצף ברעלים או שרמות החומציות בו אינן תקינות. ניקוי רעלים מנקה את אזור הדלקות ומסייע בהאצת תהליך הריפוי. ניקוי רעלים בעזרת הידרוקולוניקס מומלץ מאוד לאנשים הלוקים בדלקות חוזרות בקיבה ובמרבית המקרים ניתן להרגיש בהקלה מידית לאחר הטיפול.

ניקוי רעלים ומחלות עור

מחלות עור כמו פסוריאזיס, אקנה ומגוון של פריחות הן תוצאה של עודף שומנים ורעלים הנספגים דרך מערכת העיכול לדם ולעור. מכיוון והעור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף הוא מושפע בצורה קריטית מהדיאטה שלך, ממצב המעיים שלך וממצבך הנפשי. בעזרת שילוב נכון של טיפולי הידרוקולוניקס עם תפריט נכון ומאוזן ניתן לשפר ואף לרפא מגוון רחב של מחלות עור ובעיות עור הפוגעות במראה החיצוני שלך.

שילוב ניקוי רעלים עם תזונה נכונה – לשמור על עצמך

ניקוי רעלים בעזרת הידרוקולוניקס הוא כלי אדיר לשיפור מצב הגוף ולהובלה לירידה במשקל ועלייה בבריאות הכללית. שימוש בכלי הזה בסינרגיה עם תפריט מאוזן אשר נבנה בצורה מקצועית על פי הצרכים והמטרות שלך יוביל לשיפור המהיר והאיכותי ביותר. ניקוי המעיים מרעלים לצד צמצום הרעלים הנכנסים ושיפור פעולת המעיים עושים פלאים באנשים חולים ובריאים כאחד.

נפש נקייה בגוף נקי

אני מרינה, תזונאית קלינית טבעית ומטפלת מוסמכת בקולון הידרותרפיה מטעם האיגוד הבין לאומי לקולון הידרותרפיה. באמצעות שילוב של שני התחומים הללו, אני מצליחה להוביל לשיפור משמעותי בחייהם של אנשים רבים הסובלים ממגוון רחב של בעיות ומכאובים. אני מלווה את המטופלים שלי לכל אורך הדרך, באהבה, הבנה, מקצועיות ואמונה מלאה בכוחות הטיפול.
אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר טלפוני, לשמוע את כל הפרטים ולקבוע תכנית ניקוי רעלים באופן איכותי ויסודי.

וכעת – לזמן מוגבל בלבד – הנחות על סדרות טיפולים ובניית תפריט המתאים לגוף ולצרכים האישיים שלך! התקשרו עכשיו ואשמח לעמוד לשירותכם!


טואול - בניית אתרים