050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

נפיחות בבטן

ישנים רבים הסבורים כי נפיחות בבטן היא בדרך כלל תולדה של עצירות או של מנת מזון גדולה מדי שאכלנו, ואף שלא פעם אכן יש קשר בין הדברים הללו לבין בטן נפוחה, הרי שישנם עוד גורמים רבים העלולים להביא אתכם לאותו המצב. במאמר אשר לפניכם נסקור את הסיבות השונות העלולות להביא אתכם למצב של נפיחות בבטן, ולאחר מכן נמליץ על טיפול ייחודי וחדשני לניקוי המעיים, שבכוחות לשנות את התמונה באופן מורגש. מוכנים? אנו מתחילים עם הסיבה הראשונה

גורמים לנפיחות בבטן

מצב מנטלי / נפשי

מצב נפשי או קשיים מנטליים עלולים לדרדר גם את מצבכם הגופני. על פי רוב, מצב שכזה צפוי לעודד את התפרצותה של מחלת המעי הרגיז, אשר גורמת למצב לא יציב במעי הגס והדק, מה שבתורו גורם לא אחת להיווצרות נפיחות בבטן. הרצון לרוקן את שלפוחית השן הוא לעתים קרובות גם כן סימפטום ידוע של תסביך מסוג כזה כאשר אצל נשים, מחלה זו נפוצה יותר ביחס לגברים. אולם באופן כללי, כל מי שסובל ממתח, מצב נפשי ירוד או חוסר ביטחון שנובע מהמצבים הללו צריך להיות עם אצבע על הדופק.

רגישות ללקטוז

רגישות ללקטוז היא מצב גופני שאם הסובל ממנו לא יודע על קיומו – עלול הדבר לו בהליך רפואי מורכב ובאשפוז - ולעתים אפילו בחייו. בתמצית, מדובר על רגישות למוצרי חלב, כולל לחלב עצמו, בשל כך שהגוף

לא מסוגל לעכל לקטוז. כאשר אדם הסובל מרגישות ללקטוז צורך חלב, נפיחות בבטן צפויה באופן כמעט מידי והכאבים באים מיד לאחר מכן.

במקרה כזה, למותר לציין כי הדבר הדחוף ביותר שצריך לעשות הוא לפנות לרופא באופן מידי, לטובת ניקוי המעיים, כמו גם כל איבר פנימי אחר המשפיע על תהליך העיכול, לרבות הכבד.


היווצרות קנדידה בכבד

קנדידה היא פטריה זיהומית אשר שוכנת בכבד ועלולה לגרום לזיהום פנימי. היא עלולה להיווצר ממגוון סיבות, וביניהן אכילת מזון לקוי או עיכול בלתי תקין של מערכת העיכול. תסמין זה מתגלה לרוב בבדיקות מעבדה ואז נדרש ניקוי מעיים - ולאחר מכן ביצוע טיפול בקנדידה עד להסרתה כמפגע.

טיפול פרטני להסרת נפיחות בבטן

מובן שללא קשר לאותן סיבות לנפיחות בבטן שאוזכרו כאן, מי שאכן סובל מהכאב, יודע זאת בין אם נובע הדבר מאחת מהן, או שלא. אנו ממליצים שלא להקל ראש ולפנות בהקדם לטיפול ניקוי מעיים, ולאחר מכן שיקום הפלורה בהן, ניקוי כבד מרעלים, טיפול בקנדידה ונקיטה בדיאטות שונות לחיטוי הגוף.

הטיפול הפרטני אשר מומלץ לכל אדם באופן אישי יפתור לכם גם את בעיות הנפיחות וגם את בעיות הזיהום שהתגלו כלפי פנים בגופכם. הטיפול יביא, למעשה, להחזרתו של גוף בריא בשגרה, מה שיוביל גם לשיפור במצב המנטלי בסבירות לא קטנה. הטיפול מתבסס הן על שירות מידי מהמרפאה, אשר יגרום להסרת נפיחות בבטן על ידי ניקוי המעיים, והן על נטילת תרופות ומשקאות בריאותיים שיומלצו על ידי הצוות המטפל. טיפול זה הנו נדרש עבור כל מי שסובל מכאבי בטן ואובחנה אצלו נפיחות בבטן עקב מעיים לא נקיות.

נא להכיר: טיפול אישי מאת המומחים של הידרוקולוניקס

טיפול הידרוקולוניקס הנו טיפול שניתן מקומית בקליניקת קולון הידרותראפיה. הטיפול אורך כשישים דקות והוא סוקר ומנקה את כל חלל המעיים. לאחר סיום הטיפול, מתחילים תהליכים לשינוי הפלורה במעיים, ולאחר מכן נתאים עבורכם רשימה של משקאות בריאותיים אשר ייעודם הוא ניקוי כבד מרעלים וטיפול בקנדידה, אם אובחנה. נוסף על כך, אנו נחבר תפריטים שיהוו דיאטת ניקוי מרעלים ברמה היום-יומית.

כדאי להכיר כי הסובלים ממחלת מעי רגיז או מרגישות ללקטוז לאחר צריכת מוצרי חלב הם לרוב ראשונים למצוא מענה יעיל באמצעות טיפול הידרוקולוניקס, שנועד להסיר מידית את הסכנה בשלב הראשון, וגם לגבש אסטרטגיה לניקוי עתידי ויסודי יותר של הגוף.

קולון הידרותראפיה – בטן נקייה היא הבסיס לגוף בריא!

הידרותרפיה - טיפול בנפיחות בבטן

אם אתם חשים כי נפיחות בבטן משתלטת לכם על אורח החיים ואתם סובלים מכאבי בטן ומחוסר נוחות עקב כך, אל תתפשרו על פחות מטיפול ניקוי מעיים שיחזיר אתכם למוטב. בקליניקת קולון הידרותראפיה תוכלו לעבור טיפול הידרוקולוניקס חדשני ופרטני אשר יבצע את עיקר משימת הניקוי בתוך שישים דקות מתחילתו. לאחר מכן, יגובשו אסטרטגיות להסרת פסולת וזיהום מהכבד ומהמעי, אשר ישלימו את פעולת הניקיון הנדרשת. במסגרת הטיפול ישולבו אלמנטים כמו כרומותרפיה וטיפול בצבעים. אנו נמצא עבור כל מטופל את ההליך המתאים ביותר עבורו לאור מצבו העכשווי, על מנת למגר נפיחות בבטן ולאפשר את מניעתה העתידית.

פנו לקליניקה לטיפול קולון הידרותראפיה לפתרון בעיות נפיחות בבטן בהתאמה אישית למצבכם. הטבות והנחה לפונים כעת - הקליקו כאן!


טואול - בניית אתרים