03-9528941, 050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7 ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

מאמרים - קליניקה לטיפול קולון הידרותראפי


חיפוש :

נפיחות בבטן והפרעה בתפקודי המעיים

נפיחות בבטן והפרעה בתפקודי המעיים

נפיחות בבטן והפרעה בתפקודי המעיים עשויה להשפיע לרעה על שגרת החיים שלכם במונחים יום-יומיים. התופעה מתבטאת במספר תרחישים נפוצים, העלולים לבוא לידי ביטוי כאשר אתם מנהלים את שגרת חייכם.

אמנם אחד המקרים הנפוצים מתרחש כאשר אתם נמצאים במסגרת בה יש לכם הזדמנות לאכול יותר ממה שהקיבה מסוגלת להכיל, למשל בחופשה בחו"ל או באזורי המלונות השונים בארץ. במצב כזה, בו אתם אוכלים יותר ממה שאתם רגילים ויותר ממה שהקיבה מעכלת בשגרה, עלולה להתפתח נפיחות בבטן המתבטאת בכאבים והפרשות של גזים. אולם גורם נוסף לנפיחות באזור הבטן עלול להיות מחלה או מום מסוים – זמני או קבוע (כגון סטרס נפשי, למשל – אחד הגורמים המוכרים פחות). במקרה כזה, הסיבה לנפיחות עשויה להיות תסמונת המעי הרגיז: מצב גופני הנפוץ אצל נשים וגם גברים.

במקביל, רגישות למוצרי חלב עלולה לגרום נפיחות בבטן, עקב אי יכולתה של הקיבה לעכל לקטוז וכמו כן, עצירות עלולה לגרום אף היא לנפיחות וניתנת לפתירה על ידי חוקן פשוט. ביתר המקרים, מומלץ בדרך כלל בחום לבחור בתהליך ניקוי מעיים, שבכוחו להחזיר אתכם לשגרה – על הצד הטוב ביותר.

ניקוי מעיים באמצעות הידרוקולוניקס

שטיפת מעיים בהידרוקולוניקס, טיפול אשר ניתן לעבור בקליניקה הפרטית "קולון הידרותראפיה", מתבצעת באמצעות מכשיר חדיש ומתקדם, המאפשר תיקון מהיר של המצב כאשר לאחר מכן ננחה אתכם בביצוע פעולות לשינוי ושיקום הפלורה הטבעית של המעיים על מנת להחזיר את הגוף לתפקוד תקין במהרה. בין היתר, לעוברים ניקוי מעיים לשם הפחתת נפיחות בבטן נמליץ על שתיית מיצים לשם ניקוי כבד מרעלים, וכן כניסה למשטר דיאטת ניקוי רעלים.

כיצד נדע שאכן אנו זקוקים לטיפול ניקוי מעיים?

ראשית, הכירו את מקבץ הסיבות לנפיחות בבטן – ועקבו אחר הסימפטומים. באופן כללי, ככל שהבטן שלכם כואבת באופן תדיר ואתם חשים שאתם זקוקים לסיוע תרופתי או רפואי, ישנו סיכוי רב שהטיפול הנדרש הוא ניקוי מעיים. יחד עם זאת, גם כאשר אתם בריאים ואתם סבורים שאתם יודעים מה הסיבה לכאב הבטן שלכם (למשל אכילה מרובה באיזושהי חופשה ארוכה) מוטב להיבדק - משום שכאב בטן כזה עלול שלא לנבוע רק מריבוי המזון בגופכם, אלא גם ממזון שלא הייתם אמורים לצרוך, בין אם מזון שהנכם רגישים אליו, מזון המעודד היווצרות קנדידה בכבד או אפשרויות נוספות הדורשות אבחון.

מהי פרוצדורת הטיפול?

תהליך ההידרוקולוניקס עצמו אורך שעה עגולה, במהלכה המעי ינוקה באופן יסודי ביותר. לשם השוואה, במכונים מתחרים זמן הטיפול עומד על כארבעים דקות. עם תום הטיפול, אנו ננחה אתכם ליישום פרוצדורות משלימות שונות שנועדו להחזיר את הפלורה במעי לתפקוד תקין, לניקוי כבד מרעלים, טיפול בקנדידה (אם אובחנה בבדיקות מעבדה) ועוד. הטיפול בקליניקה מלווה בתפריטים מיוחדים שאנו ננסח עבור כל מטופל באופן ספציפי, הכוללים צריכת משקאות מיוחדים שתפקידם הוא להשלים את פעולת החיטוי ושינוי המרקם במעי הגס והדק – לטובת החלמה מהירה.

נפש בריאה היא תולדה של גוף בריא - ולהיפך

סיבות לנפיחות בבטן אמנם לא חסר, אך לא רבים מאיתנו יודעים כי גם מצב נפשי אינדיבידואלי עלול להוביל לאותה התוצאה הגופנית. לכן, אם אתם לא חשים בטוב מבחינה מנטלית, ישנו סיכוי סביר שזה ישפיע על תפקוד המעיים שלכם. יתרה מזאת, על פי רוב, הרגשה לא טובה מובילה לאכילה לא נכונה, שעלולה להביא אתכם לעברי פי פחת בכל הקשור לחוסר ניקיון הכבד או המעיים שלכם. לכן, מי מאיתנו אשר חש בבטנו מיחושים ונפיחות, טוב יעשה אם יבחן גם את האספקט המנטלי שעשוי להוביל לכך.

מעבר לכך, כמובן שמי שהגיע למצב של בטן מאד כואבת ואובחן כסובל מקנדידה או רעלים בכבד מכל סוג – טוב יעשה אם ירשם לטיפול ניקוי מעיים בהידרוקולוניקס בהקדם.

קולון הידרותראפיה - ניקוי מעיים לפתרון בעיות נפיחות בבטן

במכון הידרותראפיה תוכלו להיוודע לשיטות טיפול חדשניות. אנו מטפלים בבעיות כמו מעי רגיז, טיפול בעצירות, טיפול בקנדידה וכמובן מבצעים ניקוי מעיים יסודי בהידרוקולוניקס. פציינטים רבים שהבינו את עומק הבעיה שכאב בטן פשוט יכול לחולל וזיהו כי הפתרון מורכב יותר מאשר נדמה היה מלכתחילה – מצאו מזור בטיפול מאת המומחים של קולון הידרותראפיה. אנו לא מסתפקים רק בביצוע הטיפול עצמו, אלא גם בונים תפריטי דיאטת ניקוי רעלים בהתאמה לכל פציינט ופציינטית, וכן משלבים משקאות ייעודיים עבור ניקוי כבד מרעלים. בדרך זו, תזכו שוב בגוף בריא ועם הרבה פחות סכנה להיווצרות נפיחות בבטן, ובלבד שתשמרו על בריאותכם ועל תזונתכם באופן תקין בהתאם לתפריט שלכם.

וכעת – לזמן מוגבל בלבד – המזמינים סדרת טיפולים יקבלו טיפול בונוס, הנחה ייחודית וכן יעוץ תזונתי ובניית תפריטים אישיים! ניתן לפנות אלינו בכל שאלה המעסיקה אתכם בנושא נפיחות בבטן, ולקבל מענה מידי. הקליקו!

בניית אתרים 2all