050-9003039
 nomary7@gmail.com
 הפסנתר 7,  ראשון לציון

דגל רוסיה דגל ישראל facebook 

Colon Hydrotherapy

מאמרים - קליניקה לטיפול קולון הידרותראפי


ניקוי רעלים – לנקות את הגוף שלך מבפנים

ניקוי רעלים – לנקות את הגוף שלך מבפנים

 

האם ניקוי רעלים יכול לסייע לירידה במשקל? מתי יש לבצע ניקוי רעלים? כיצד מבצעים ניקוי רעלים? ולמי כדאי לפנות לטובת קבלת שירותי ניקוי רעלים עם ליווי והדרכה? הבה נבחן מעט יותר מקרוב את הנושא שכדאי לכל אדם בעולם המערבי להכיר.

האינטרנט מספק מידע רב עבור אנשים ולעיתים קרובות נדמה שהידע הנצבר במקצועות רבים פתוח לכולם. לצערנו, המציאות רחוקה מכך והניסיונות של אנשים ליישם תפריטים משונים או שיטות זרות ומוזרות לניקוי רעלים שמצאו ברשת לא מובילים לתוצאות במקרה הטוב – ואף יכולים להוביל לנזק במקרה הרע. לניקוי רעלים ישנן סגולות רפואיות רבות וביצוע ניקוי רעלים מקצועי ויסודי באופן תקופתי יכול לשפר את התחושה כללית שלך, למלא אותך באנרגיות ואף לפתור אותך ממחלות, מזהמים ורעלנים אשר מפריעים לתפקוד התקין של הגוף שלך.

כיצד מבצעים ניקוי רעלים מקצועי?

ניקוי רעלים הוא תהליך אשר במהלכו כל מערכות העיכול והסינון בגוף עוברות טיהור. בדומה למתרחש בכל מכונה, אשר את המסננים שלה יש לנקות או אף להחליף אחת לתקופה, כך האיברים הפנימיים של הגוף שלנו צוברים מזהמים, פטריות ורעלנים אחרים. במהלך ניקוי מרעלים מתבצע ניקוי כבד מרעלים, ניקוי מעיים ושטיפה של כל המערכות המעורבות בעיכול. תהליך הניקוי מרעלים צריך להיות מתוכנן בהתאמה לצרכים שלך בעזרת גורם מקצועי אשר ישלב כמה טכניקות לניקוי הגוף שלך.

במקביל, גם במקרה של דיאטה ניקוי רעלים חובה לבצע בסינרגיה עם תכנית נכונה, הכוללת הכוונה מקצועית, להרבות בשתיית מיצים ספציפיים המותאמים לצורך הספציפי שלך במסגרת צום מיצים שנרשם על ידי אנשי המקצוע שלנו ועוד.

ניקוי רעלים בהתאמה אישית לגופך

הגוף של כל אחד עובד בצורה שונה ולכן יש להתאים את ניקוי הרעליים לצרכים של הגוף שלך. בעזרת אבחון מקצועי ומנוסה ניתן ליצור עבורך את תכנית ניקוי הרעלים האפקטיבית ביותר. מומלץ מאוד להיוועץ בגורם מקצועי ולוודא כי הבחירות שלך יובילו רק לשיפור בבריאות הגוף שלך.

כמו כן, חשוב מאוד להתאים את שיטת הניקוי לצרכים שלך ולנקות את האיברים הנכונים, בעת ניקוי רעלים כללי יש לשלב בצורה נכונה בין שיטות הניקוי השונות כדי לספק לגוף את הסביבה הנכונה ביותר לניקוי ובכך להעלות את האפקטיביות שלו.

מתי יש לבצע ניקוי רעלים?

בעולם המודרני, הגוף הקדמוני שקיבלנו מאבותינו מתקשה להסתגל ובמהלך החיים צובר מגוון רחב של רעלנים, זיהומים וחסימות. לעיתים קרובות אלו מלווים בגזים עודפים, בנפיחות בבטן ובתחושות של אי נוחות לצד קושי בירידה במשקל. ניקוי רעלים מומלץ לכל המבוגרים ובעיקר לאלו אשר אינם מספקים לגוף תפריט תזונה בריא ומאוזן. ניקוי הרעלים יסייע לפעילות האיברים הפנימיים אשר אחראיים על תהליכי העיכול – ובכך יעזור לגוף שלך לפעול בצורה טובה יותר.

מעבר לטיפולים המומלצים שלכולם כדאי לעבור, לאנשים אשר לוקים בתסמונות הבאות מומלץ מאוד לעבור ניקוי רעלים מקצועי ומתוכנן, המשולב בדיאטה נכונה.

חולי מחלות גסטרו

ניקוי רעלים מקצועי אשר נערך בצורה נכונה יכול למנוע את הופעתן של מחלות גסטרו, להפחית את התסמינים ואף לרפא מחלות קיימות. התאמה נכונה של תהליך הניקוי ושילוב של תפריט הבנוי בצורה נכונה יעזרו לך להתגבר ולתפקד בנוחות בחייך.

בעת קשיים בירידה במשקל

קשיים בירידה במשקל יכולים להיות עקב פעילות לקויה של מערכות העיכול בגוף. ניקוי רעלים מסלק את הפסולת אשר נאגרת במערכת העיכול ועוזרת לה לפעול בצורה נכונה ואפקטיבית יותר. בנוסף לכך, ניקוי רעלים מעודד את מערכות העיכול לפעול בצורה יעילה יותר ובכך הוא יכול לסייע בצורה משמעותית בהורדה במשקל.

לסובלים מעייפות ומחוסר אנרגיות

הפרעות במערכת העיכול יכולות להאט את חילוף החומרים בגוף ולהוביל לעייפות ולתחושות של מחסור באנרגיות. מעבר לכך, הרעלנים אשר אינם מעוכלים בצורה נכונה ונשארים במעיים נספגים בחזרה לגוף ומובילים גם הם לתחושות של עייפות ומחסור באנרגיות.

לזקוקים להכנה לקולונוסקופיה

קולונוסקופיה היא אינה בדיקה נעימה, אך היא הכרחית כדי לאתר גורמים המסכנים את בריאותך. הכנה נכונה לקראת הבדיקה תפחית משמעותית את הצורך בבדיקה חוזרת ותעזור לרופא המבצע לקבל תמונה איכותית ולאתר בעיות במהירות.

חולי קנדידה

קנדידה היא פטרייה אשר מתמקמת במעיים ומפרישה חומרים מזיקים למחזור הדם. הרעלנים המופרשים גורמים לפעילות לקויה של הגוף, עייפות ואף כאבי ראש ותחלואים נוספים. ניקוי רעלים במעיים הנו טיפול בקנדידה שעבור מטופלים רבים נחשב יעיל – ומבטל את השפעותיה של המחלה.

Clinic Colon Hydrotherapy

Clinic Colon Hydrotherapy הינה קליניקה מקצועית ומנוסה אשר מציעה מגוון רחב של שיטות לניקוי הגוף שלך מרעלים, לשיפור הבריאות והתחושה הכללית שלך. בעזרת ידע מקצועי, הסמכה רשמית מטעם הארגון הבין לאומי לקולון הידרותרפיה והקשבה מלאה לצרכים של כל מטופל, ביכולתנו לשפר את איכות חייך באופן ניכר. בין אם מדובר בטיפול בעצירות, בנפיחות, במעי רגיז, בירידה במשקל או בניקוי רעלים למגוון מטרות נוספות, כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.

ניקוי רעלים – לנקות את הגוף שלך מבפנים
טואול - בניית אתרים